FONTOS VÁLTOZÁS! Szülők-Nevelők-Patronálók bálja, Farsangi bál

Kedves Szülők!

A Szülői Munkaközösségi megbeszélésen elfogadottak szerint az alábbiakról tájékoztatom Önöket:
Maros Lajos kollégánk váratlan halála és csütörtöki temetése miatt a február 11-re tervezett Szülők-Nevelők-Patronálók bálját április 29-re halasztjuk.
A megvásárolt jegyek erre az időpontra érvényesek, vagy a vásárlás helyén visszaválthatók, vagy támogatásként nyújthatók az iskolának.
Ha a fentiekkel kapcsolatban bármilyen kérdésük van, az SZM elnököktől és kollégáimtól kaphatnak tájékoztatást.
Megértésüket köszönjük.

Filip Csabáné
intézményvezető sk.

Az alsó tagozat FARSANGI BÁL-ját 2017. február 10-én, 15-19 óráig rendezzük meg a táti kultúrotthonban.
10-én a gyerekeknek 11:40-ig lesz órájuk, napközis felügyeletet 14 óráig biztosítunk.

Belépő árak:
gyermek: 200.- Ft
felnőtt: 300.- Ft
Tombolajegy: 100.- Ft
Zsákbamacska: 200.- Ft

A bálon befolyt összegből tanulóink iskolanapi kirándulását, különféle jutalmazását, továbbá a tanuláshoz szükséges eszközök, játékok, stb. beszerzését kívánjuk finanszírozni.

Kérjük Önöket, hogy segítsék céljaink megvalósulását, és lehetőségeik szerint küldjenek gyermekeikkel.
• tombolatárgyakat (lehetőség szerint becsomagolva),
• a zsákbamacskához játékokat (ha mód van rá szerdáig, akkor lesz a csomagolás),
• a büfébe árusításra: süteményeket, a szendvicsek készítéséhez zsírt, margarint, savanyúságot, friss zöldségféléket (hagymát, paprikát, paradicsomot, uborkát)!

Hozzájárulásukat előre is köszönjük!
Tantestület

Hozzászólások lezárva.